Mój Idealny Pracodawca

Data publikacji: 2016-03-08 20:16:40

MÓJ IDEALNY PRACODAWCA

Już po raz trzeci zapraszamy studentów do udziału w badaniu MÓJ IDEALNY PRACODAWCA.

Głównym celem badania opinii jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie, na jakiej podstawie tworzysz swój obraz rynku pracy. Ponadto Twoje odpowiedzi pozwolą wyłonić pracodawcę idealnego, u którego warto pracować.

Anonimowa ankieta będzie aktywna przez miesiąc od 1 marca 2016 (termin wypełaniana ankiety przedłużony do 15 kwietnia!).

Wyniki badania zostaną ogłoszone 17 maja 2016 na Gali MÓJ IDEALNY PRACODAWCA. Podczas niej rozlosujemy również nagrody, jako podziękowanie za udział w badaniu, które mogą trafić również do Ciebie.

Nagrodami w bieżącym to:

• 10 bonów do stołówki w Strefie Kultury Studenckiej – każdy umożliwia zjedzenie pięciu obiadów;
  • 3 bony, po 300 zł każdy, do popularnej sieci księgarni.

Co musisz zrobić aby wziąć udział w losowaniu nagród?

1.  Do 15 kwietnia 2016 uzupełnij anonimową ankietę na stronie http://goo.gl/ROv9SP

2. W osobnym formularzu, dostępnym po wypełnieniu badania, zaprosimy Cię do wzięcia udziału w losowaniu nagród.

3. Ostatnim krokiem jest przyjście osobiście po odbiór nagrody w dniu 17 maja 2016 podczas Gali Mój Idealny Pracodawca, na której przeprowadzimy losowanie.

Chcesz wiedzieć, co bada nasza ankieta?

Bada ona m.in. Twoje oczekiwania płacowe i pozapłacowe wobec pierwszej pracy. Pozwoli również podzielić się z nami tym co dla Ciebie ważne na etapie wyboru pracodawcy oraz da możliwość wskazania idealnego Twoim zdaniem pracodawcy. Uzyskane w ten sposób informacje są istotne dla wszystkich uczestników rynku pracy. Wszyscy studenci i absolwenci na podstawie wyłonionego rankingu pracodawców mogą zdecydować, u których pracodawców warto starać się o praktyki i staże oraz do kórych warto aplikować o pracę.  Wyniki badania są więc swoistym głosem studentów i absolwentów wkraczających na rynek pracy.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w anonimowym badaniu pod linkiem: http://goo.gl/ROv9SP

Na bieżąco śledź również informację na