Zapraszamy na warsztaty „Assessment Center. Poznaj czym jest i jak działa.”

Data publikacji: 2017-01-03 08:29:05

 

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Assessment Center. Poznaj czym jest i jak działa.”

Spotkanie poprowadzą HR Biznes Partnerzy na co dzień pracujący w firmie KRUK S.A. - Anna Gwóźdź – Wiśniewska, która współpracuje z obszarami finansowo – analitycznymi, oraz Łukasz Sznapka zawodowo wspierający obszar IT. 

 

Assessment Center coraz częściej jest wykorzystywany przez pracodawców i jest jednym z bardziej skutecznych narzędzi stosowanych w rekrutacji. W trakcie warsztatu będziesz miał okazję sprawdzić się w ćwiczeniach stosowanych na AC, podamy Ci wskazówki jak przygotować się do udziału w AC a po przeprowadzonej sesji udzielimy Ci indywidualnej informacji zwrotnej.

Jeśli zastanawiasz się, co może Cię spotkać w procesie rekrutacyjnym i chcesz się do niego lepiej przygotować to ten warsztat spełni Twoje oczekiwania. W drugim etapie warsztatów zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy KRUK S.A. gdzie w naturalnych warunkach będziesz uczestniczył w sesji AC, a ponadto będą mógł lepiej poznać naszą organizację.

 

Liczba miejsc ograniczona! O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »