Warsztat pt. Praca w zespole developerskim

Data publikacji: 2016-03-15 12:54:27

Zapraszamy 6 kwietnia 2016 r., w godzinach 10:00-15:00, do Biura Karier Politechniki Wrocławskiej, Budynek H-14,  sala 1.05 na warsztat pt. Praca w zespole developerskim, prowadzony przez specjalistów DIVANTE.

Na warsztat należy się zapisać TUTAJ! Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszenia.

Cele Warsztatów:

•  Rozwijanie wiedzy na temat roli PHP Developer
  • Wymiana doświadczeń na bazie rzeczywistych case’ów
  • Przedstawienie etapów procesu wdrożenia e-commerce

Dla kogo są to warsztaty?

• Dla każdego, kto chciałby rozwijać swoją karierę na ścieżce developerskiej.
  • Dla każdego kto zna podstawy programowania w dowolnym języku obiektowym bądź funkcjonalnym.

Zakres warsztatów:

Część I - prezentacyjna (1h):

1. Wprowadzenie: Kim jesteśmy; Jak trafiliśmy do Divante?

2. Jak wygląda praca w zespole developerskim?

• Podział obowiązków
  • Narzędzia organizowania pracy
  • Wykorzystywane narzędzia w pracy developera:
  • Testy
  • Code review
  • Estymacja czasu

Część II -  warsztatowa (3,5h):

• Case 1: Budujemy most
  • Case 2: Organizacja pracy
  • Przerwa na lunch
  • Case 3: Budujemy algorytm

Część III - Panel Dyskusyjny (0,5h)

Warsztaty poprowadzą specjaliści z Divante:

Iwona, PHP Developer w Divante: Posiada 11-letnie doświadczenie w dziedzinie webdevelopmentu. W Divante pracuje od końca października 2013 r. na stanowisku Programisty PHP. Zajmuje się głównie rozwojem sklepów internetowych opartych o platformy WellCommerce i Magento.

W wolnych chwilach spędza czas na siłowni z trenerem lub w terenie z psem :-) W przypadku złej pogody lub ogólnej niechęci do świeżego powietrza i wysiłku zastępuje to kanapą, telewizorem i filmami z gatunku s-f.

Jagoda, Junior PHP Developer: Studentka Informatyki na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Rozpoczęła staż w Divante w sierpniu ubiegłego roku. Teraz pracuje jako Junior PHP Developer, zajmuje się rozwojem sklepów internetowych opartych o platformy WellCommerce i uczy się Magento.

Interesuje się tańcem towarzyskim, w wolnych chwilach lubi grać ze znajomymi w gry planszowe.