An Introduction to SAP / SAP HANA – wykład firmy Atos

Data publikacji: 2017-04-11 11:27:28

Zapraszamy  20 kwietnia, w godz. 11:00-12:30 do sali 1.05 - Budynek H-14 na bezpłatny wykład:

An Introduction to SAP / SAP HANA.

Spotkanie poprowadzi Maciej Krasucki, konsultant SAP - programista ABAP z firmy Atos.

Podczas wykładu uzyskacie podstawowe informacje o technologii SAP. Poznacie również ABAP, czyli język programowania stosowany w rozwijaniu SAP-a.

Atos oferuje możliwość nauczenia się tej właśnie technologii – coś, czego nie da Wam uczelnia.  W Internecie nie odnajdziecie kursów ABAP, bo nie ma darmowych środowisk do jego testowania. Dzięki Atos możecie taki dostęp uzyskać. Zależy nam, abyście do nas dołączyli i skorzystali z możliwości rozwoju w jednym z działów światowego partnera informatycznego Igrzysk Olimpijskich.

Podczas wykładu przedstawimy Wam możliwości odbycia płatnego stażu w ramach Atos SAP Academy, a także całą ścieżkę rozwoju w Atos w tej dziedzinie.

Na wykład zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami.

Zabierzcie swoje CV - pod koniec spotkania będzie okazja do zadania pytań rekruterom i specjalistom SAP oraz złożenia swoich dokumentów aplikacyjnych.

Dla wszystkich uczestników zapewniamy pyszną pizzę!