Prezentacja II edycji Programu stażowego ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI

Data publikacji: 2017-04-20 11:28:20

Od 24 kwietnia można aplikować na roczny, płatny staż w ramach drugiej edycji
PROGRAMU STAŻOWEGO „ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI”

PROGRAM STAŻOWY JEST SKIEROWANY DO STUDENTÓW  V roku studiów jednolitych lub III lub IV semestru studiów II stopnia stacjonarnych lub niestacjonarnych Politechniki Wrocławskiej studiujących na wydziałach Elektrycznym i Mechaniczno-Energetyczny lub są absolwentami jednego z powyższych wydziałów i od daty ukończenia nauki do dnia zgłoszenia się do Programu Stażowego nie upłynęło więcej niż 12 miesięcy.

PROGRAM STAŻOWY „ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI” został opracowany w taki sposób, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności i doświadczenie z zakresu interesujących go obszarów energetyki oraz mógł zaplanować drogę swojego rozwoju zawodowego.

CELE PROGRAMU STAŻOWEGO:

• budowanie zaplecza kadrowego dla polskiego sektora energetycznego poprzez pozyskanie najlepszych studentów wyższych uczelni zainteresowanych pracą w branży energetycznej;
  • zapoznanie stażystów ze specyfiką pracy w kluczowych spółkach energetycznych kraju i Ministerstwie Energii;
  • przygotowanie stażystów do pracy w sektorze energetycznym.

Szczegółowe informacje o programie będzie można poznać na prezentacji

w dniu 27 kwietnia, w godzinach 15.15-17.00 w Sali C (parter) budynku SKS.

Na prezentację należy się zapisać: