Konferencja Startup Wrocław: Ewolucje organizowana przez ARAW pod patronatem Biura Karier!

Data publikacji: 2017-05-26 11:00:08

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej objęło patronatem konferencję Startup Wrocław: Ewolucje organizowaną przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej!

Wydarzenie odbędzie się w dniu 08 czerwca 2017 o godzinie 17.30 w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

To już druga edycja konferencji Startup Wrocław: Ewolucje. Wydarzenie ma na celu integrację branży startupowej, jest skierowane do aktywnych i przedsiębiorczych wrocławian. Inspirujący prelegenci z Polski i z zagranicy opowiedzą o swoich doświadczeniach w budowaniu i rozwijaniu biznesu, podzielą się wiedzą na temat pozyskiwania nowych klientów oraz rozwijania relacji z obecnymi. To spotkanie firm, inwestorów i ekspertów, które pozwoli na wymianę rozwiązań, informacji i kontaktów biznesowych oraz rozwój nowych projektów i wspólnych inicjatyw. Startup Wrocław: Ewolucje jest niepowtarzalną okazją do rozwoju ekosystemu startupowego we Wrocławiu. Po części oficjalnej odbędzie się networking oraz na pierwszy we Wrocławiu koncert zespołu Michała Sadowskiego – Band24

 

 

 

 

Więcej informacji i zapisy: http://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje

 

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »