warsztat „ROLA KONSTRUKTORA W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ”

Data publikacji: 2017-10-04 12:47:14

 

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez firmę MUGLER AG.

 

Pracownicy naszej firmy MUGLER AG bardzo serdecznie zapraszają studentów budownictwa do uczestnictwa w warsztatach „ROLA KONSTRUKTORA W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ”. Warsztaty odbędą się w języku polskim. Omówiona zostanie rola inżyniera budownictwa dla projektów telekomunikacyjnych. Odbędzie się dyskusja o metodach zapewnienia nośności i użytkowalności konstrukcji, stosowanych technologii oraz problematyki związanej z ich projektowaniem i obsługą. Zaprezentujemy wybrane metody projektowe, jak również kwestie praktyczne związane z pracą na wysokości.

Po ukończeniu warsztatu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat.

 

Mugler AG jest firmą, która od czasu powstania w 1990 roku stała się liderem w dostarczaniu usług w branży telekomunikacyjnej.

Posiadając pełny Know-How firma Mugler realizuje ogólnoeuropejskie projekty dla wielu sieci telekomunikacyjnych (zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych). Zakres usług obejmuje cały cykl życia projektu: od planowania, wykonania i odbioru, do eksploatacji oraz serwisu (365/7/24).

 

Warsztaty odbędą się dnia 19.10.2017 (czwartek)

w godzinach 09:00 – 15:00. (firma zapewnia ciepły posiłek w przerwie obiadowej)

Budynek H14, Sala 1.05. (Biuro Karier)

 

Na warsztaty obowiązują zapisy!

Na spotkaniu będzie możliwość porozmawiania o rozpoczęciu swojej kariery w Niemczech. Poznajcie oferty pracy, praktyk i staży w firmie Mugler AG!

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »