KPMG w programie Ideas Loading

Data publikacji: 2017-10-10 11:58:12

Studencie!

Masz pomysł na projekt, który chcesz zrealizować na swojej uczelni?

Planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub naukowe, które da odpowiedzi na ważne pytania?

Nie wiesz, jak zdobyć fundusze na jego wykonanie?

Zdobądź grant i wsparcie merytoryczne od KPMG w programie Ideas Loading!

@KPMG Poland to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach, którzy mają odwagę sięgać po swoje marzenia. KPMG wspiera pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji. Teraz również i Ty masz taką okazję - do Ideas Loading możesz zgłosić się indywidualnie lub w grupie do 5 osób!

Co możesz zyskać?

•  grant na realizację projektu w wysokości do 10 000 zł, 5 000 zł lub 3 000 zł,
  •  partnerstwo merytoryczne KPMG podczas realizacji projektu,
  •  miesięczne płatne praktyki w KPMG,
  •  udział w niepowtarzalnej Gali Finałowej Ideas Loading z udziałem ekspertów KPMG

Projekty można zgłaszać z obszaru audytu, podatków, prawa oraz doradztwa biznesowego.

Formularze zgłoszeniowe należy wysłać do 13 listopada 2017 roku!

Więcej informacji na https://actionplan.pl/pl/program/ideas-loading.html i na Facebooku @KPMG Poland!