Wabco 4STUDENTS dla studentów elektroniki

Data publikacji: 2017-11-17 09:36:57

Chcielibyście zmierzyć się z budową prototypu obwodu elektronicznego, przeprowadzić jego symulację a później zaprezentować swoją pracę na seminariach i laboratoriach?

Pomożemy Wam to zrealizować!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące staży w Centrum R&D w WABCO Polska.

Początki firmy WABCO sięgają 150 lat wstecz. Od samego początku firma projektuje i produkuje układy hamulcowe. Ponadto pozostaje pionierem w dostarczaniu systemów stabilizacji zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych i aerodynamiki.

Podczas spotkania zaprezentujemy przykładowe urządzenie, zaprojektowane i produkowane przez naszą firmę - ABS naczepy ciągnika siodłowego systemu TCS (Trailer Control System). Dzięki uproszczonej makiecie uczestnicy będą mogli zobaczyć, w jaki sposób elektroniczny system reaguje na zablokowanie koła naczepy, aby zapewnić jej stabilność w warunkach poślizgu. Omówiony zostanie sposób zbierania danych przez urządzenie i aktywowania przez nie zaworów hamulcowych.

Dodatkowo wprowadzimy Państwa w proces projektowania i walidacji urządzeń elektronicznych w naszej firmie i opowiemy o zadaniach w naszych zespołach.

W trakcie spotkania przewidziany jest czas na dyskusję o obecnych rozwiązaniach technicznych w elektronice oraz o trendach w motoryzacji, zwłaszcza takich jak auta elektryczne i autonomiczne. Zapraszamy głównie studentów wydziału elektroniki.

Prowadzący:

Dominik Sieradz_Kierownik Zespołu Projektantów Urządzeń Elektronicznych

Jakub Jaśkiewicz_Kierownik Zespołu Testów  Elektroniki

Joanna Bednarek_HR Business Partner

Zapisz się już teraz!

Kiedy: już 23.11.2017

Gdzie: Politechnika Wrocławska, budynek H-14, sala 1.05

Godzina 09:00, 11:00, 13:00 lub 15:00. - W ciągu dnia odbędą się 4 identyczne spotkania. Prosimy o deklarację godziny spotkania.

Oferty pracy, praktyk i staży w firmie WABCO dostępne tutaj.