Spotkajmy się na GRINN DAYS Na Politechnice Wrocławskiej!

Data publikacji: 2017-11-22 12:26:16

Studencie!

Interesujesz się branżą IT i nowinkami technologicznymi, czyli tzw. Internet of Things?

W takim razie przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie!

5 i 6 grudnia 2017 od 9:00 do 15:00 zapraszamy na Dni z firmą GRINN na Politechnice Wrocławskiej.

Specjaliści GRINN przedstawią działalność firmy oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Dowiesz się o specyfice pracy na określonych stanowiskach, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji, możliwościach rozwoju osobistego oraz ścieżkach kariery. Skorzystaj z możliwości i spotkaj się z inżynierami, którzy opowiedzą Ci, jak przebiegał ich proces rekrutacyjny, a także  jak na co dzień wygląda ich dzień pracy.

Efektywny udział w projektach w tej firmie wymaga zaangażowania, pozwala rozwijać pasje i dostarcza wiele ciekawych wyzwań. Dzięki temu praca daje mnóstwo satysfakcji i motywuje do dalszego rozwoju. W GRINN będziesz miał okazję współpracować w międzynarodowym środowisku, kontaktować się z inżynierami i menadżerami w prężnie rozwijającym się sektorze IT i rynku IoT.

GRINN stawia na osoby otwarte, komunikatywne, które nie boją się wyzwań i są zaangażowane w to, co robią.

Poznaj GRINN bliżej, zobacz, jak się pracuje w biurze projektowym elektroniki i daj się zainspirować!

Lokalizacja: Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25, hol w budynku C-1.

Oferty pracy, praktyk i staży w firmie Grinn znajdziecie tutaj.