Warsztaty "Tagowanie - system zawieszek"

Data publikacji: 2017-11-27 10:24:49

Specjaliści TPM  Nestle Polska S.A Oddział Purina NWW bardzo serdecznie zapraszają studentów kierunków związanych z inżynierią produkcji, automatyką i robotyką oraz kierunków pokrewnych do uczestnictwa w warsztatach „Tagowanie – system czerwonych etykiet“.

Nasi Pracownicy przedstawią Ci bardzo przydatną i praktyczną wiedzę na temat Red Tag (z ang. czerwona etykietka) a więc jednoczesnego opisywania, oznaczania i zgłaszania problemów. Zwykle ma formę niewielkiej zawieszki, którą można zamocować w miejscu występowania nieprawidłowości.

Jak już całkiem coś się zepsuje, to wydamy na naprawę o wiele więcej. Dlatego warto wprowadzić system regularnego przeglądania maszyn (urządzeń, infrastruktury, budynku, itp.) i usuwania WSZYSTKICH drobnych problemów. Opłaca się zrobić to póki są małe i niezbyt kosztowne.

Po szkoleniu będziecie w stanie:

• Wyjaśnić cel stosowania systemu zawieszek
  • Wyjaśnić zasady stosowania systemu zawieszek
  • Omówić priorytety i klasyfikację zawieszek
  • Rozpoznać nieprawidłowości na maszynach
    z pomocą osoby doświadczonej
  • Wypełnić zawieszkę z pomocą osoby doświadczonej

Zapisy na warsztaty

Kiedy: 04.12.2017

Gdzie: Politechnika Wrocławska, budynek H-14, sala 1.05

Godzina: 10:00 - 14:00

Zapraszamy również na wycieczkę po fabryce Nestle Polska S.A. Oddział Purina NWW. Opowiemy o narzędziach TPM i pokażemy jak to wygląda w praktyce. Zobacz jak wygląda najnowocześniejsza fabryka Nestle w Europie.

Wycieczka po fabryce PURINA odbędzie się 08.12.2017 w godzinach 8:30 – 13:00

Szczegóły i zapisy: