Dzień z firmą Unit4 na Politechnice Wrocławskiej

Data publikacji: 2017-12-01 10:27:05

Chciałbyś zostać bohaterem nie tylko w swoim domu czy akademiku, ale również w życiu zawodowym?
Chciałbyś być kimś więcej niż tylko numerem albumu na liście obecności?

Jeśli tak, to zapraszamy na Unit4Student, podczas którego zdobędziesz cenną wiedzę i umiejętności.
Zaczynamy o 10:00 warsztatami Biura Karier PWr na temat pisania CV i listu motywacyjnego!

Przyjdź i weź udział w indywidualnych spotkaniach odnośnie:
- doradztwa kariery
- konsultacji nt. technologii Cloud
- konsultacji programistycznych (.NET, Java)
- sprawdzenia j. obcych
- symulacji rekrutacji

W trakcie wydarzenia organizujemy również Turniej 1 z 10 z wiedzy o Unit4. Start o 13:00!
Czy pytania będą łatwe? – Otóż nie. :)

*Zapisy na turniej zbieramy od 10:00 do 12:30!

Przygotowaliśmy dla Ciebie pyszne pączki oraz kawę!
Będziesz miał możliwość zapytania o staże, pracę, a także zobaczysz jak faktycznie działają nasze produkty.

Wszystkie aktywności prowadzone będą przez specjalistów z firmy Unit4 – globalnego dostawcę rozwiązań IT dla biznesu, edukacji i organizacji pozarządowych.

Link do zapisów na Eventbrite: https://unit4student.eventbrite.com/

Partnerzy:
AIESEC in Poland
Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej
- ARAW (Smart City Wrocław)
na IZecie
Piast.NET