Nokia - Speed Recruitment

Data publikacji: 2018-02-15 09:16:52

Zapraszamy na Speed Recruitment – już 26 lutego 2018 na Politechnice Wrocławskiej!

Tym razem możesz sprawdzić się podczas rozmów z C++ oraz testowania oprogramowania, jednak zachęcamy do wypróbowania swoich sił w nowych profilach:

Data Engineer

Nasza oferta jest skierowana do studentów Matematyki, Informatyki, Telekomunikacji i kierunków pokrewnych.

Poszukujemy osób zainteresowanych szeroko pojętym przetwarzaniem danych – rozpoczynając od zarządzania danymi, tworzenia systemów bazodanowych, przez projektowanie, implementację i testowanie zaawansowanych algorytmów, aż po praktyczne wykorzystanie metod z obszaru uczenia maszynowego (Machine Learning). Jeśli interesujesz się którymś z tych obszarów, chciałbyś się w nim rozwinąć i zdobyć profesjonalne doświadczenie – zachęcamy do kontaktu!

Telecommunication Engineer

Nasza oferta jest skierowana do studentów Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w obszarze najnowszych technologii mobilnych (LTE, 5G, IoT).

Nasz dział analizuje wpływ nowych funkcjonalności na działanie operatorskich sieci telekomunikacyjnych, tworzy narzędzia do monitoringu ich jakości i aktywnie wspiera wdrożenia produktu do sieci klienckich (konsultacje, narzędzia, know-how).

Oferujemy szerokie możliwości rozwoju począwszy od kompleksowego programu szkoleń wewnętrznych, poprzez współprace z doświadczonymi ekspertami oraz praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy przy projektach klienckich.

Jeśli interesujesz się technologiami mobilnymi oraz rozszerzeniem swojej wiedzy akademickiej o znajomość rozwiązań przemysłowych, chcesz pracować przy najnowszych technologiach to jest to miejsce dla Ciebie.

Data Analyst

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za analizę oraz interpretację danych. Codziennie będziesz projektować i stosować różne metody analityczne na rynku telekomunikacyjnym. Ta odpowiedzialność obejmuje zarządzanie jakością.

Speed recruitment – 26.02.2018

Godz. 09:00 - 15:00

Sale: 1.05 oraz 1.02

Adres: bud. H-14, Wyb. Wyspiańskiego 40; 50-370 Wrocław

Poznaj wszystkie oferty firmy NOKIA.