Szkolenie "Efektywne CV, czyli jak wejść do gry?"

Data publikacji: 2018-03-26 13:29:23

Gra o karierę - szkolenie

Zapraszamy na szkolenie „Efektywne CV, czyli jak wejść do gry?”

Podczas szkolenia dowiesz się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, dzięki którym dobrze się zaprezentujesz.

Program:

- plusy i minusy szablonów

- na co zwraca uwagę rekruter?

- co autor miał na myśli, czyli o czym nie mówimy w CV (a powinniśmy).

Data: 10.04.2018r, godzina 11.00-12.30

Miejsce: Biuro Karier, bud. H-14

Prowadząca: Katarzyna Sławińska-Oleszek

Obowiązują ZAPISY

Po szkoleniu zapraszamy na konsultacje indywidualne dokumentów aplikacyjnych w dniach 11.04.2018 oraz 13.04.2018 w godzinach 11.00-13.00.

Szkolenie i konsultacje realizowane są w ramach ogólnopolskiego projektu pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP, którego celem jest promocja działalności Biur Karier wśród społeczności studentów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-13 kwietnia 2018. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.