III edycja Programu Stażowego "Energia dla Przyszłości" pod auspicjami Ministerstwa Energii - spotkanie z organizatorami

Data publikacji: 2018-04-26 12:13:33

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, w imieniu Ministerstwa Energii oraz trzech największych spółek energetycznych, tj. GK PGE, PKN ORLEN i PGNiG, zaprasza na otwarte spotkanie informacyjne z ww. organizatorami programu stażowego "Energia dla Przyszłości".

Spotkanie odbędzie się 10 maja 2018r. w bud. H-14, w Sali 1.05 o godzinie 11.00.

Sprawdź ofertę stażu na Biuro Karier

Ministerstwo Energii rozpoczyna rekrutację do III edycji Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości”. Program prowadzony jest wspólnie z Polską Grupą Energetyczną S.A. (PGE), Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. oraz Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. (PGNiG).

Zgłoszenia studentów  do 28 maja 2018 r.

Więcej informacji na http://www.me.gov.pl/node/28361

PROGRAM STAŻOWY skierowany jest do studentów jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich następujących wydziałów Politechniki Wrocławskiej, tj.: Wydział Mechaniczny; Wydział Elektroniki; Wydział Elektryczny; Wydział Mechaniczno-Energetyczny; Wydział Geoinżynierii; Górnictwa i Geologii; Wydział Chemiczny; Wydział Inżynierii Środowiska

oraz absolwentów studiów magisterskich jednego z powyższych wydziałów, gdzie od daty ukończenia nauki do dnia zgłoszenia się do Programu Stażowego nie upłynęło więcej niż 12 miesięcy.

Dodatkowymi wymogami są:

• nie ukończyły 27 roku życia;
  • znają język angielski na poziomie co najmniej B2;
  • legitymują się średnią z ocen z ostatniego ukończonego semestru studiów magisterskich na poziomie nie niższym niż 4,0;
  • Zapraszamy również studentów młodszych roczników w celach informacyjnych.

Program stażowy „ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI” przygotowany jest tak, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności i doświadczenie z zakresu interesujących go obszarów energetyki. Ma także pomóc zaplanować drogę rozwoju zawodowego.