FIRMA ELTRON (COGNEX CORP.) ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ POŁĄCZONĄ Z WYKŁADEM

Data publikacji: 2018-04-27 13:16:23

FIRMA ELTRON (COGNEX CORP.) ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ POŁĄCZONĄ Z WYKŁADEM

Specjaliści z firmy ELTRON oraz COGNEX CORPORATION bardzo serdecznie zapraszają studentów 2 stopnia kierunków związanych z optyką, automatyką, budową maszyn i kontrolą jakości do uczestnictwa w prezentacji połączonej z wykładem pt.  „Systemy wizyjne i czytniki kodów - Możliwości i projektowanie aplikacji wizyjnych”.

Nasi Pracownicy przedstawią Ci bardzo przydatną i praktyczną wiedzę na temat dobóru optyki, oświetlenia i systemów wizyjnych wg. wymagań aplikacji, programowania kamer i testów laboratoryjnych, testów i uruchomienia stanowisk kontroli u klienta, prowadzenia szkoleń, itd.

Spotkanie rozbudowane będzie o praktyczną prezentację sprzętu i jego możliwości.

Studentom PWr  zostanie  również zaprezentowna oferta stażu w naszej firmie dotycząca pracy z systemami wizyjnymi.

Zapisz się TUTAJ

Kiedy: 09.05.2018

Gdzie: Politechnika Wrocławska, budynek H-14, sala 1.05

Godzina: 15:00 - 17:00

Firma Eltron od roku 2008 jest autoryzowanym partnerem firmy Cognex (posiadamy status ASP – Automation Solution Provider). Oprócz sprzedaży sprzętu, oferujemy pomoc w zakresie doboru systemów i czujników wizyjnych oraz czytników kodów. Dysponujemy własnym laboratorium bogato wyposażonym w systemy wizyjne i czytniki kodów oraz bardzo szeroki zestaw niezbędnych akcesoriów (oświetlenie i optyka).

Cognex Corporation jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wizyjnych, czujników wizyjnych i przemysłowych czytników kodów. Rozwiązania wizyjne firmy Cognex pomagają użytkownikom podnosić jakość swoich produktów, eliminować błędy produkcyjne, obniżać koszty produkcji. Typowe zastosowania maszynowych systemów wizyjnych to detekcja defektów, monitorowanie linii produkcyjnych, kierowanie robotami montażowymi, a także śledzenie, sortowanie i identyfikowanie części.