SZKOLENIE/WARSZTAT FIRMY MARGO O MIKROSERWISACH DLA PROGRAMISTÓW JAVA

Data publikacji: 2018-05-08 13:30:53

Programowanie to Twoja pasja i pomysł na życie? Chcesz być na czasie z nowymi trendami?

Koniecznie weź udział w szkoleniu firmy Margo o mikroserwisach!

Temat warsztatu:  "Mikroserwisy – co wnoszą fajnego, a na co trzeba uważać."

Kiedy: 22 maja (wtorek) w godz. 15:00 – 17:00

Gdzie: sala 1.05 (I piętro) w bud. H-14, Wybrzeże Wyspiańskiego 40

O czym będzie:

Jak sugeruje temat, Konsultant opowie o tym, co się zmienia w aplikacji przy przejściu ze starej, monolitycznej architektury na modne i śliczne mikroserwisy. Opisze to, co sam powinien był wiedzieć zanim zaczął. Przedstawi praktyczne porady i typowe problemy, na jakie można się natknąć przy pierwszym starciu z tym tematem.

Jesteście na początku drogi i nie za bardzo wiecie od czego zacząć? Specjaliści z Margo są otwarci na Wasze pytania!

Dla kogo:

Wszyscy zainteresowani tematyką.

Liczba miejsc ograniczona - w razie większej liczby chętnych pierwszeństwo mają studenci ostatnich lat i absolwenci.

Prowadzący:

Warsztat poprowadzi Konsultant firmy Margo – Marcin Szymczak – doświadczony Programista i Architekt wyspecjalizowany w technologii Java i mikroserwisach, realizujący obecnie projekt dla jednego z międzynarodowych banków inwestycyjnych.

Margo specjalizuje się w dostarczaniu usług IT głównie dla sektora finansowego. Firma zaangażowana jest w projekty:

- tworzenia nowych rozwiązań od podstaw (np. bankowość internetowa w zupełnie nowej odsłonie; obsługa nowych produktów finansowych; silnik do generowania raportów, wykorzystywany na skalę globalną, będący w stanie udźwignąć miliardy przechowywanych i przetwarzanych danych; nowy framework do testów automatycznych aplikacji mobilnej, itp.)

- wdrażania zmian w aplikacjach wynikających w szczególności z nowych przepisów prawa (tzw. projekty mandatory – wdrożenie RODO, MIFID 2, rekomendacji KNF, itp.)

- projekty migracji (np. do chmury).

Zatrudnia Programistów, DevOpsów, Testerów, Kierowników Projektów i Analityków Biznesowych.

Dowiedz się więcej: www.margo-group.com/pl