Szybka rekrutacja z Biurem Projektów L-Bit

Data publikacji: 2018-06-12 15:01:48

Jeszcze w czerwcu, przed wakacjami (28.06.2018), zapraszamy na Szybką Rekrutację z firmą/Biurem Projektów L-Bit!

Rekruterzy będą czekać na Ciebie w salach Biura Karier.

Rekrutacja przeznaczona jest dla absolwentów lub studentów Wydziału Budownictwa (studia inżynierskie / magisterskie).

Obecnie Biuro Projektowe szuka pracownika na następujące stanowisko:

* Asystent Projektanta

Kiedy: 28.06.2018r

Gdzie: Biuro Karier PWr, sala 1.02, bud. H-14

Godzina: 11.00 - 13.00

Jak zgłosić swoje uczestnictwo:  zadzwoń na nr 609 668 400 lub wyślij maila na  k.lewicki@lbit.pl *

Wyślemy Ci  wiadomość z potwierdzeniem

Biuro projektów L-Bit powstało w 1998 roku. Jest profesjonalną firmą inżynierską specjalizującą się w sporządzaniu dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji budowlanych. Przedmiotem naszych opracowań są obiekty przemysłowe, handlowe, obiekty użyteczności publicznej, budynki mieszkalne i biurowe. Współpracujemy z dużymi polskimi i niemieckimi biurami projektów przy wymagających inwestycjach.