#Hack4culture

Data publikacji: 2016-03-26 11:57:24

Co to jest?

Rusza pierwszy event pod szyldem Mixed Coding Arts, organizowany przez firmę Unit4 Polska. Hack4Culture, czyli nocny hackathon, odbędzie się pod hasłem szeroko rozumianej kultury w kontekście działań na rzecz społeczności lokalnej, będącej częścią większego, globalnego organizmu i majacej realny wpływ na jego kształt.

Wykorzystaj znane Ci technologie oraz narzędzia by przyczynić się do polepszenia już istniejącej lub stworzenia nowej jakości życia w kulturze i społeczeństwie. Pokaż, że tak jak Ty, ludzie moga być bardziej zaangażowani, aktywni i chętni do dzielenia się wiedzą, doświadczeniami oraz osiągnięciami. Zaplanuj i pomóż zbudować bardziej optymalną przestrzeń do życia. Hack4Culture - Gdy innowacja staje się sztuką! Nasze wydarzenie będzie przebiegało według wcześniej ustalonej agendy. Wasza praca będzie oceniana przez profesjonalne jury, a ewentualna pomoc i wskazówki dostępne u naszych mentorów. Nie zabraknie przedstawicieli świata kultury, z którymi będziecie mogli skonsultować swoje pomysły i rozwiązania. Wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia otrzymają upominki, a na najlepszych oczekiwać będą interesujące nagrody.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.hack4culture.pl

Unit4

Unit4 to wiodący dostawca aplikacji klasy korporacyjnej dla ludzi z organizacji działających w sektorze usług. Osiągająca ponad 500 mln EUR przychodów rocznie i zatrudniająca ponad 4000 pracowników na całym świecie firma Unit4 dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania ERP zorientowane na branżę usług. Korzystają z nich tysiące organizacji z takich sektorów jak: usługi specjalistyczne, edukacja, usługi publiczne, non-profit, nieruchomości, sprzedaż hurtowa czy usługi finansowe. Unit4 działa z myślą o ludziach. Więcej informacji uzyskać można, odwiedzając stronę, obserwując nas na Twitterze (@Unit4global) oraz odwiedzając naszą stronę w serwisie LinkedIn.