Gala Pracodawców oraz sesja networkingowa

Data publikacji: 2018-08-21 11:14:10

Mój Idealny Pracodawca jest to projekt, w ramach którego studenci PWr wybierają idealnego pracodawcę, oraz dzielą się swoimi opiniami dotyczącymi postrzegania swojej pierwszej, wymarzonej pracy. Projekt jest realizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Brygadę Kariery - Wolontariuszy Biura Karier.

Na projekt składają się:

• ankietowe badanie opinii studentów,
  • wybór idealnego pracodawcy przez studentów
  • konkurs dla studentów
  • sesja networkingowa

Podsumowaniem projektu jest Gala Pracodawców, w trakcie której najbardziej popularni pracodawcy, wyróżnieni przez studentów, otrzymają z rąk Prorektora ds. Studenckich Politechniki Wrocławskiej statuetkę „IDEAŁ” oraz dyplomy.

Już po raz piąty wyróżnimy pracodawców, którzy pomagają studentom zdobywać nowe kompetencje i pierwsze doświadczenia zawodowe. Dzięki temu studenci zwiększają swoje szanse na rynku pracy.

ZAPRASZAMY 18 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU NA V EDYCJĘ GALI PRACODAWCÓW oraz sesję networkingową!

Budynek D-20, Centrum Kongresowe (10D), ul.Janiszewskiego 8,  godz. 11:00

SESJA NETWORKINGOWA

W tym dniu odbędzie się także sesja networkingowa - spotkanie przy kawie studentów z pracodawcami - specjalistami HR i menadżerami, które przebiega w nieformalnej, bezstresowej atmosferze. W trakcie tego spotkania studenci mogą porozmawiać z pracodawcami o możliwościach zatrudnienia i  procesie rekrutacyjnym. Mogą również zdobyć wiedzę o planowaniu rozwoju zawodowego w firmie, wymienić się kontaktami, czy nawet zostawić swoje CV.

Dla pracodawców będzie to pierwsza okazja w nowym roku akademickim do bezpośredniego spotkania się ze studentami na Uczelni oraz rekrutacji.

ZAPRASZAMY PRACODAWCÓW DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!

Poniżej przedstawiamy Państwu raport z zeszłorocznego badania Mój Idealny Pracodawca:

RAPORT MÓJ IDEALNY PRACODAWCA 2017