DRAXTON Wrocław - 11.10 - Prezentacja, Panel dyskusyjny, Szybka rekrutacja! AUTOMOTIVE

Data publikacji: 2018-09-28 14:08:58

Już 11 Października serdecznie zapraszamy, w imieniu firmy Draxton, na prezentację połączoną z panelem dyskusyjnym oraz szybką rekrutacją.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Biura Karier.

Firma poszukuje otwartych do współpracy i chętnych do zdobywania wyspecjalizowanej wiedzy studentów 4 i 5 roku, którym proponuje od samego początku umowę o pracę wraz z zaawansowanym programem rozwojowym.

Minimalne wymagania:

• Tytuł inżyniera: Odlewnictwo, Materiałoznawstwo, Mechanika, Obrabiarek;
  • Komunikatywny angielski;
  • PASJA DO ROZWOJU JAKO INŻYNIERA.

Przez 2-3 lata współpracy, inżynier będzie miał okazję poznać szczegóły funkcjonowania Działów Produkcji, Jakości oraz Inżynierii.

W codziennej pracy osoba taka będzie miała okazję rozwiązywać problemy techniczne oraz biznesowe przygotowujące do kontynuacji ścieżki kariery jako technicznego eksperta w branży motoryzacyjnej.

Spotkanie ze studentami poprowadzą: Ricardo Rubio Lopez- Drektor Zakładu, Jarosław Boruch- Dyrektor Działu Inżynieryjnego, Aneta Fiłon- Dyrektor Personalny

Kiedy: 11.10.2018     Gdzie: bud. H-14 PWr, sala 1.05       Godz. 11.00-13.00

Zapisz się TUTAJ

Draxton EBCC Wrocław

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium. Nasza baza produktowa, oprócz wcześniej wymienionych tylnych zacisków dla hamulca tarczowego, to także pompy hamulcowe oraz wysoce wyspecjalizowane odlewy przednich zacisków hamulcowych, dedykowane głównie dla samochodów klasy Premium. Oprócz kompetencji odlewniczej posiadamy również zakład obróbki mechanicznej, gdzie na wysoce wyspecjalizowanych maszynach CNC sterowanych numerycznie prowadzimy obróbkę odlewanych przez nas produktów.

Posiadamy certyfikaty:  ISO 9001,  ISO TS 16949 przyznawany zaawansowanym dostawcom motoryzacyjnym spełniającym surowe normy w zakresie jakości produkcji. W kolejnych latach uzyskaliśmy także Certyfikat ISO 14 001 przyznawany za spełnianie najwyższych standardów środowiskowych oraz PN-N-18001 za wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Draxton EBCC Wrocław jest częścią dużej meksykańskiej grupy industrialnej GIS (Grupo Industrial Saltillo), która jest notowana na giełdzie papierów wartościowych.

Poznaj oferty stażów/praktyk na Biuro Karier