Druga edycja GRINN DAYS na Politechnice Wrocławskiej

Data publikacji: 2018-10-08 08:28:20

24 i 25 października od 1000 do 1500 zapraszamy na spotkanie z wrocławską firmą GRINN na Wydziale Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej. Jeśli interesujesz się branżą IT, pojęcie Internet of Things nie jest Ci obce oraz chcesz się dowiedzieć więcej o programach stażowych i ścieżce kariery w Grinn, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Czym zajmuje się  firma Grinn?

Specjalnością Grinn są zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu elektroniki połączonej z systemami IT. Bazując na najnowszych technologiach firma realizuje projekty dla globalnych marek, kompleksowo wspierając je od stworzenia koncepcji poprzez projektowanie do przygotowania produktu. Zespół Grinn projektuje płyty typu high-speed, systemy embedded, systemy bezprzewodowe, aplikacje o ultra niskim poborze mocy, elektronikę analogową i rozwiązania wykorzystujące układy FPGA. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://grinn-global.com/.

Podczas spotkania będziesz miał okazję dowiedzieć się o specyfice pracy na określonych stanowiskach, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji i możliwościach rozwoju. Specjaliści Grinn przedstawią działalność firmy, opowiedzą jak wygląda ich dzień pracy i odpowiedzą na Twoje pytania. Zobaczysz też jak faktycznie działają nasze produkty.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie studentów III, IV, V roku kierunków Elektronika, Robotyka, Telekomunikacja i pokrewnych. Warto wziąć ze sobą CV oraz dobry humor