Kariera inżyniera w branży produkcyjnej

Data publikacji: 2016-02-22 13:55:08

KARIERA INŻYNIERA

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej i BRYGADA KARIERY

- zapraszają studentów wydziałów:

•  ABB Sp. z o.o.

•  firmie, w której pracują,
  • ścieżce własnej kariery,
  • na co warto zwrócić uwagę w trakcie studiów aby w przyszłości stać się doskonałym kandydatem do pracy.

2. Dyskusji panelowej „DOSKONAŁY MŁODY INŻYNIER”
Dyplom uczelni technicznej stwarza szerokie możliwości zawodowe lecz nie gwarantuje satysfakcjonującej pracy i wysokich zarobków. Oprócz wiedzy i umiejętności jest szereg czynników, które mają wpływ na sukces na rynku pracy. W trakcie dyskusji będziemy zastanawiać się co każdy student powinien robić jeszcze w trakcie studiów, aby w przyszłości stać się doskonałym kandydatem do pracy.

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej i BRYGADA KARIERY - zapraszają studentów wydziałów:

ABB Sp. z o.o.

•  firmie, w której pracują,