Program praktyk letnich - NOKIA

Data publikacji: 2016-03-29 11:04:43

W tym roku praktyka skierowana jest dla studentów zainteresowanych rozwojem w technologiach związanych z programowaniem w: C/C++, Java, Python oraz Integracją i Testowaniem oprogramowania.
Praktykę można realizować w jednym terminie od 1 lipca do 30 września.

Kto może odbyć praktykę:

• studenci, którzy ukończyli minimum drugi rok studiów licencjackich lub inżynierskich oraz studenci studiów magisterskich na kierunkach: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych
  • studenci nieposiadający wykształcenia kierunkowego, ale dysponujący wiedzą z zakresu objętego tematyką praktyk i pasjonujący się zagadnieniami z obszaru telekomunikacji
  • osoby, które znają język angielski na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację.

Co oferujemy:

• Udział w ciekawych projektach przy tworzeniu najnowszych, przodujących technologii
  • Pracę przy projektach pod okiem doświadczonych inżynierów
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w przyjaznym środowisku wśród ludzi o szerokich horyzontach
  • 3 miesiące płatnego stażu
  • Dodatek finansowy dla osób spoza Wrocławia (przeznaczony dla osób zameldowanych poza Wrocławiem oraz niebędących studentami wrocławskiej uczelni)
  • Elastyczny czas pracy w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • Możliwość zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu

Chcesz rozwijać się wśród specjalistów jednej z czołowych firm telekomunikacyjnych na świecie?

Nie zwlekaj – zaaplikuj już dziś!

Harmonogram:

• Do 24.04.2016 – przyjmowanie zgłoszeń*
  • 5 – 6.05.2016 – zaproszenie zakwalifikowanych osób na test:
    • w przypadku testów papierowych informacja o miejscu i czasie zostanie rozesłana drogą mailową
    • w przypadku testów online kandydat otrzyma link do testu drogą mailową
  • 9 – 11.05.2016 – I etap – testy
  • 16.05 – 10.06.2016 – II etap – rozmowy kwalifikacyjne z osobami, które zdały test
  • 1.07.2016 – 30.09.2016 – realizacja praktyki letniej

Masz pytania – napisz do nas: recruitment.wroclaw@nokia.com – odpowiemy!

*zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane