KATALOG PRACODAWCÓW - edycja 2019 - oferta!

Data publikacji: 2018-10-24 10:38:08

Pod koniec każdego roku kalendarzowego mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę udziału w Katalogu Pracodawców.

Katalog ten jest doskonałym źródłem informacji o Państwa firmach, dla wszystkich studentów i absolwentów rozpoczynających karierę zawodową.

Jesteśmy przekonani, że podobnie jak poprzednie edycje, tak i obecnie przygotowane wydawnictwo spotka się z dużym zainteresowaniem i uznaniem środowiska akademickiego oraz pracodawców.

Politechnika Wrocławska to społeczność blisko 35 tys. studentów oraz ponad 4,5 tys. pracowników, spośród których liczne grono stanowią Państwa potencjalni pracownicy, praktykanci lub klienci. Udział w Katalogu Pracodawców, który jest jedynym tego typu wydawnictwem w naszej Uczelni, pozwoli Państwu budować wizerunek zaangażowanego i aktywnego pracodawcy, wychodzącego naprzeciw potrzebom środowiska akademickiego.

OFERTA KATALOG PRACODAWCÓW 2019

wraz z linkiem do formularza zapisowego

Zapraszamy także do zapisania się do naszego newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi działaniami.

KATALOG PRACODAWCÓW 2018

KORZYŚCI UDZIAŁU W KATALOGU PRACODAWCÓW

• Zaprezentowanie Państwa firmy w wydawnictwie Biura Karier, łatwo dostępnym w Politechnice Wrocławskiej, którego forma papierowa dotrze do minimum 4000 osób, a formę elektroniczną, tak jak w latach poprzednich, wyświetli lub pobierze ponad 12 tys. użytkowników.
  • Promowanie Państwa w środowisku akademickim jako pracodawcy zaangażowanego w praktyczne przygotowanie młodych ludzi do wejścia na rynek pracy.
  • Promowanie wizerunku firmy dbającej o rozwój regionu i współpracę z uczelniami.
  • Dotarcie do dużego grona najbardziej aktywnych, kreatywnych i zmotywowanych studentów oraz absolwentów Politechniki Wrocławskiej, zainteresowanych odbyciem praktyki, stażu lub podjęciem pracy.

KATALOG W LICZBACH

• Dotychczas rozdaliśmy 18 tys. egzemplarzy Katalogu Pracodawców.
  • Przekazaliśmy informację o ponad 200 firmach.
  • Ponad 55 tys. użytkowników zapoznało się z wersją elektroniczna Katalogów.

WYDANIE IV - 2017

WYDANIE III - 2016