15. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS

Data publikacji: 2016-03-31 07:29:29

DPS Software ogłasza piętnastą już edycję największego i najbardziej prestiżowego konkursu projektowego dla studentów.

Interesujesz się projektowaniem 3D? Piszesz pracę dyplomową w której wykorzystujesz SOLIDWORKS?
Weź udział w konkursie i zgarnij cenne nagrody! Do wygrania manipulatory i myszki od 3DConnexion, licencje i szkolenia SOLIDWORKS, praktyki w DPS Software. Nagroda główna to Drukarka 3D Spire od MONKEYFAB! Już dziś zacznij projektować, bo może to właśnie TY wydrukujesz swój model na własnej drukarce 3D!

• Każdemu uczestnikowi zapewniamy legalną licencję oprogramowania SOLIDWORKS Engineering Kit. Licencja jest ważna przez cały czas trwania konkursu
  • Termin zgłaszania prac - 31 sierpnia 2016
  • Termin nadsyłania prac - 15 września 2016

Studencki Konkurs Projektowy znany jest na całym świecie, a informacje o nim publikowane są wielu portalach, blogach czy fanpage’ach. Zwycięskie projek ty były pokazywane również na corocznej
międzynarodowej konferencji „SOLIDWORKS World” organizowanej przez SOLIDWORKS Corp. Udział w konkursie, zajęcie czołowego miejsca jest mocnym punktem w CV uczestnika poszukującego pracy po zakończeniu szkoły lub studiów.