Female Winter Brunch z firmą Credit Suisse - zapraszamy wszystkie studentki!

Data publikacji: 2018-11-27 14:59:39

Drogie Studentki,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić was na Winter Brunch z Credit Suisse.

Przy zimowych smakołykach posłuchacie inspirujących prelekcji na tematy związane z rozwojem osobistym, utrzymaniem work-life balance, zaangażowaniem w działalność poza pracą i rozwojem pasji, czy planowaniem swojej kariery zawodowej.

Przyjdź i sprawdź sama!
Data: 5 grudnia
Godzina: 10:00-14:00
Zarejestruj się już dziś.

Obowiązkowa rejestracja TUTAJ
Join us on Wednesday, December 5, for a networking brunch where you will have the opportunity to learn about different career paths at Credit Suisse and hear about business opportunities from our employees, including Katarzyna Jozefowicz, the Site Head of Credit Suisse in Wroclaw.

The location will be confirmed after registration, but is sure to get you into the festive spirit, with Christmas decorations and a crackling fireplace.

Register on our website: credit-suisse.com/careers. Choose 'Careers' -> 'Career Opportunities' ->   'Students and Graduates' -> 'Events' -> 2018 Wroclaw, Wroclaw Universities - Female Winter Brunch

If you have any questions regarding the event, please contact students.wroclaw@credit-suisse.com