Biuro Projektowe L-Bit zaprasza na szybkie rekrutacje na PWr! 15.01.2019!

Data publikacji: 2019-01-04 11:29:02

Serdecznie zapraszamy na Speed Recruitment z Biurem Projektów L-Bit!

Rekruterzy będą czekać na Ciebie w salach Biura Karier.

Rekrutacja przeznaczona jest dla absolwentów lub studentów Wydziału Budownictwa (studia inżynierskie / magisterskie).

Obecnie Biuro Projektowe szuka pracownika na następujące stanowisko:

* Asystent Projektanta

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I PRZYJDŹ NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ!!!

Kiedy: 15.01.2019r.

Gdzie: Biuro Karier PWr, sala 1.02, bud. H-14

Godzina: 10.00 - 14.00

Jak zgłosić swoje uczestnictwo:  zadzwoń na nr 609 668 400 lub wyślij maila na  k.lewicki@lbit.pl *

Wyślemy Ci  wiadomość z potwierdzeniem

Firma oferuje m.in.

• Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w zakresie obsługi i wykorzystania nowoczesnego oprogramowania wspierającego projektowanie w środowisku BIM 3D (Allplan, Revit, BIM Collab)
  • Kartę Multisport, Pakiet Ubezpieczenia na Życie, wkrótce Prywatna Opieka Medyczna

Biuro projektów L-Bit powstało w 1998 roku. Jest profesjonalną firmą inżynierską specjalizującą się w sporządzaniu dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji budowlanych. Przedmiotem naszych opracowań są obiekty przemysłowe, handlowe, obiekty użyteczności publicznej, budynki mieszkalne i biurowe. Współpracujemy z dużymi polskimi i niemieckimi biurami projektów przy wymagających inwestycjach.