22.01.2019 - Warsztat "Jak wyznaczać i realizować cele w biznesie XXI wieku" - Akademia Zdrowia Ukryte Skrzydła

Data publikacji: 2019-01-08 09:24:23

Dziś o nowoczesnym biznesie, jakim jest marketing rekomendacyjny, mówi się już na studiach. To jeden z wykładanych przedmiotów, gdyż świat pędzi do przodu, zmieniają się technologie, powstają nowe gałęzie ekonomii.

A to wszystko za sprawą rozwijającej się gospodarki i poszukiwania nowych źródeł dystrybucji produktów oraz usług.

Eksperci już dziś mówią, że za ok 10 lat ilość etatów w prywatnych firmach zmaleje do minimum, że już dziś zaczyna się wynagradzać za efektywność w pracy, a nie za godziny pracy.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym dowiesz się:

- jak można połączyć rozwój osobisty, realizacje własnych marzeń, celów z własnym nowoczesnym biznesem i zarabianiem pieniędzy,

- jak pracować zespołowo, nad budowaniem rynku sieci partnerów biznesowych i rynku klienta,

-co to jest dochód aktywny i pasywny,

-jak rozwijać własne umiejętności, stać się liderem i przekazywać to doświadczenia następnym ludziom,

-jak wziąć życie we własne ręce I zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe,

Gdy szukamy możliwości dochodu na studiach, i po nich oczywiście, to warto poznać różne możliwości i projekty, by potem podjąć decyzje, czy to dla nas.

Model biznesowy o którym będziemy mówić, sprawdza się u każdej osoby, która:

-chce osiągnąć sukces w życiu zawodowym,

- która chce zadbać o swój rozwój osobisty,

- która chce zarabiać duże pieniądze,

- która chce pomagać ludziom,

- która chce zabezpieczyć swoją przyszłość i przyszłość swoich dzieci,

- która chce być liderem, pracować z ludźmi i dalej przekazywać swoją wiedzę,

-która chce spełniać swoje marzenia i nie czekać na cud,

-która chce być szefem dla samego siebie, bez ogromnych nakładów finansowych

Spotkajmy się 22.01.2018 w Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej na ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 40 we Wrocawiu, między godziną 16.00 a 18.00, poznaj nasze historie, być może będą inspiracją dla Ciebie.

Wstęp bezpłatny, spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Spotkanie skierowane jest do studentów studiów magisterskich.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT TUTAJ

Prowadzący:

mgr Weronika Socha - socjolog, trener w biznesie, coach zdrowia, psychoonkolog, Supervisor FLP,
twórca warsztatów rozwojowych o tematyce:
-inteligencja emocjonalna w biznesie
-lider a zespół - współpraca
-nawiązywanie relacji a biznesie
-tworzenie i realizacja celów

dr Renata Madziara - historyk, instruktor dietetyki i suplementacji, Manager FLP,
wspiera Ludzi z Pasją, kreuje liderów,
interesuje się biochemią oraz zdrowym odżywianiem