Akademia BUDIMEX

Data publikacji: 2016-04-04 08:55:21

Akademia Budimex na Politechnice Wrocławskiej

Certyfikaty i zaproszenia na praktyki czekają!

Grupa Budimex zaprasza studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego, inżynierii środowiska oraz energetyki do udziału w
VII edycji bezpłatnego warsztatu Akademia Budimex.

Wiążesz swoją przyszłość z budownictwem? A może z energetyką? Chcesz pracować przy dużych, ciekawych projektach budowlanych i korzystać z nowoczesnych technologii? Jeśli tak, weź udział w tym wydarzeniu!

Akademia Budimex to okazja do poznania ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z placu budowy. W trakcie warsztatu zobaczysz, w jaki sposób innowacyjne rozwiązania w inżynierii lądowej, komunikacyjnej, energetyce, o których uczysz się podczas zajęć, można stosować w praktyce. Poznasz także możliwości rozwoju w tej firmie.

Dodatkowo, otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Na najlepszych czeka możliwość wygrania praktyki w Grupie Budimex - jednej z najbardziej prestiżowych i renomowanych firm budowlanych!

Data: 20 kwietnia 2016 r., godz. 9:30 – 12:15

Miejsce: Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, budynek C-7, pl. Grunwaldzki 11, sala: 101

Prezentacje:

Pawilon Czterech Kopuł

Droga ekspresowa S5 Korzeńsko - Widawa

Jak weszliśmy na rynek energetyki i przemysłu