Akustycy, elektroakustycy i wszyscy miłośnicy dźwięku Manufaktura Technologiczna rekrutuje!

Data publikacji: 2019-03-12 14:04:47

logo manufaktura

Jesteśmy grupą projektantów, którzy od 15 lat tworzą kompleksowe rozwiązania dla architektów pracujących przy tematach obejmujących przede wszystkim budynki użyteczności publicznej. Swoją działalnością obejmujemy wszystkie aspekty – od funkcjonalności i akustyki, poprzez elektroakustykę, mechanikę sceniczną, oświetlenie sceniczne aż po multimedia.

Na podstawie naszych projektów zrealizowano liczne prestiżowe obiekty w tym:

• Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu
  • Opera Nova w Bydgoszczy
  • Hala Sportowa Gliwice
  • Centrum Kulturalno-Artystyczne Kozienice
  • Klub Studio na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
  • Teatr Narodowy w Warszawie

Pracujemy z największymi pracowniami architektonicznymi w Polsce i za granicą, świadcząc usługi w zakresie doradztwa, projektowania i nadzorów. Naszymi partnerami i współpracownikami są największe pracownie akustyczne w Polsce.

Bierzemy czynny udział w rozwoju i propagowaniu nowych technologii – razem z firmą Müller-BBM Acoustic Solutions stworzyliśmy i prowadzimy projekt pod nazwą Vivace Showroom – szczególne miejsce w Warszawie, w którym można poznać system aktywnego kształtowania akustyki pomieszczeń.

Nasz zespół działa w nowoczesnej strukturze, dzięki czemu wykonujemy ponad 20 projektów rocznie. Tworzymy wspaniałą szansę na rozwój zawodowy, stworzenie własnej ścieżki kariery, w czym z pewnością pomogą szkolenia, w kraju i za granicą.

Jesteśmy otwartą strukturą, która działa we współpracy z największymi placówkami naukowymi - w tym Politechniką Warszawską, Akademią Górniczo-Hutniczą i Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie - szerokim gronem akustyków i elektroakustyków z całej Polski i zza granicy. To idealne środowisko do zadbania o rozwój własnej kariery i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Siłę naszego zespołu opieramy na doświadczeniu, ale również kreatywności, dlatego tworzymy szansę dla studentów i absolwentów kierunków związanych z naszymi branżami.

Manufaktura rekrutuje https://biurokarier.pwr.edu.pl/oferta/15890/projektant-akustyki-projektant-elektroakustyki