Ruszyła rekrutacja w EY! Startuje także konkurs dla studentów! Zapraszamy!

Data publikacji: 2019-03-14 08:46:30

Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery w branży doradczej. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.

Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników planuje zatrudnienie ponad 200 nowych osób.

Od 1 marca na studentów i absolwentów czekają płatne praktyki lub praca stała w niemal wszystkich zespołach: Audytu, Podatków, Transakcji, Doradztwa Biznesowego i IT.

Oferty oraz więcej informacji znajdują się na stronie www.zacznijpoziomwyzej.pl

Dodatkowo, EY organizuje trzecią już edycję konkursu dla studentów Audit OdyssEY – fabularyzowanej przygody, w której 3- lub 4- osobowe zespoły mogą wcielić się w rolę audytorów i wygrać 20 000 zł. Więcej informacji: www.auditodyssey.pl