Rusza 9. edycja konkursu „Go Green in the City 2019” od Schneider Electric

Data publikacji: 2019-04-06 08:27:46

Miej wpływ na cyfrową gospodarkę!

Rusza 9. edycja konkursu „Go Green in the City 2019”

Schneider Electric po raz 9. zaprasza studentów kierunków inżynieryjnych i ekonomicznych z całego świata do konkursu „Go Green in the City”. Konkurs zapewnia możliwość realnego wpływu na rozwój świata, ale także uczestnictwo w Globalnym Szczycie Innowacji Schneider Electric w Barcelonie.

W 2018 roku ponad 24 000 młodych pomysłodawców z 163 krajów uczestniczyło w rywalizacji. W tegorocznej edycji studenci mogą zgłaszać swoje innowacyjne pomysły w nowych kategoriach: Budynki przyszłości, Rośliny przyszłości, Sieci przyszłości oraz Zrównoważony rozwój i dostęp do energii.

Każda drużyna musi składać się z dwóch studentów akredytowanego kierunku z zakresu ekonomii, inżynierii, fizyki, informatyki, matematyki lub innych ścisłych kierunków. W trakcie konkursu obie osoby muszą być z tego samego kraju lub regionu, a zgodnie z polityką promocji różnorodności i inkluzywności obowiązującą w Schneider Electric, w zespole musi być przynajmniej jedna kobieta.

W ramach wygranej, oprócz szansy wywarcia realnego wpływu na cyfrową gospodarkę, zwycięzcy będą mogli wziąć udział w Globalnym Szczycie Innowacji Schneider Electric 2019, który odbędzie się w dniach 2-3 października 2019 w Barcelonie. W wydarzeniu wezmą udział eksperci wyznaczający światowe trendy w tej dziedzinie, od których zwycięzcy konkursu będą mogli uzyskać wsparcie mentorskie, a finalnie również podjąć pracę w Schneider Electric.

Zgłoszenia można składać do 25 maja 2019 roku. Więcej informacji na stronach: gogreeninthecity.se.com, www.facebook.com/GoGreenintheCity

O Schneider Electric

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle. Firma obsługuje klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarcza produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Schneider Electric współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów oraz Deweloperów w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną, dostarczając sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną. Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.

se.com/pl