GALA BIURA KARIER - 6 CZERWCA 2019

Data publikacji: 2019-05-27 14:54:59

W dniu 6 czerwca 2019 r. o godz. 14.00 odbędzie się w Sali Dziekańskiej, w budynku H-14 Gala Biura Karier PWr.

Uroczystość to podsumowanie działalności Biura Karier w roku akademickim 2018/2019 oraz prezentacja planów na najbliższą przyszłość i nowy rok akademicki 2019/2020.

Podczas Gali m.in. zostaną uhonorowane firmy szczególnie cenione przez studentów Politechniki Wrocławskiej, wybrane na podstawie cyklicznego badania „Mój Idealny Pracodawca”, realizowanego przez grupę wolontariuszy - Brygadę Kariery. Podsumujemy także dotychczasowe działania w ramach Mentoringowego Programu Rozwojowego, podczas którego przez kilka miesięcy 35-ciu Absolwentów naszej Uczelni dzieliło się swoim doświadczeniem z wybranymi studentami.

W czasie Gali zaprezentujemy efekty działań realizowanych przez Biuro Karier projektów oraz relacje ze współpracy z wybranymi pracodawcami (takimi jak Credit Suisse czy IBM).