Za nami Gala Biura Karier - dziękujemy, że byliście!

Data publikacji: 2019-06-07 12:45:46

 

 

 

W dniu 6 czerwca 2019 roku Biuro Karier zorganizowało Galę Biura Karier, której założeniem było podsumowanie naszej działalności w roku akademickim 2018/2019 oraz prezentacja planów na najbliższą przyszłość i nowy rok akademicki 2019/2020. Podczas Gali uhonorowane zostały firmy szczególnie cenione przez studentów Politechniki Wrocławskiej, wybrane na podstawie cyklicznego badania „Mój Idealny Pracodawca”, realizowanego głównie przez grupę wolontariuszy Biura Karier - Brygadę Kariery. Podsumowaliśmy także dotychczasowe działania w ramach Mentoringowego Programu Rozwojowego oraz inne działania realizowane przez Biuro Karier we współpracy z wybranymi pracodawcami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracodawcom oraz naszym współpracownikom za tak liczne przybycie. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć.
 

                                                                                                                                   
   
   
   
   


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepszym Pracodawcą 2019 roku w opinii ankietowanych jest firma Capgemini, która zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając o 33 głosy firmę NOKIA, która znalazła się na miejscu drugim. Trzecie miejsce zajęła firma Google.

 

 

RAPORT MÓJ IDEALNY PRACODAWCA 2019

 

 

 

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »