IV edycja Konkursu o Staż - "Rozwój Kadr Sektora Kosmicznego"

Data publikacji: 2019-06-13 14:29:39

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego  zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr Sektora Kosmicznego.

Etap I KONKURSU skierowany do firm dobiegł końca. Właśnie otwierany jest etap II dedykowany studentom/absolwentom – przyjmowanie zgłoszeń od młodych naukowców.

Sukces poprzednich trzech edycji pokazał, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem absolwentów oraz firm zrzeszonych w ZPSK.  Warto podkreślić, że aż 85% uczestników I konkursu „Rozwój Kadr Sektora Kosmicznego” znalazło stałe zatrudnienie w podmiotach, w których wcześniej odbywali staże. A wszyscy uczestnicy poprzednich edycji chętnie zarekomendowali by staż innym osobom.

W pierwszym etapie konkursu, organizatorzy wybrali 15 podmiotów, w których odbędą się staże, poniżej przedstawiona została lista:

Astronika Sp. z o.o., Warszawa
Blue Dot Solution Sp. z o.o., Gdańsk
Creotech Instruments S.A., Piaseczno
GMV Innovating Solutions Sp. z o.o., Warszawa
ICEYE Polska Sp. z o.o., Warszawa
iTTi Sp. z o.o., Poznań
N7 Space Sp. z o.o., Warszawa
Opegieka Sp. z o.o., Elbląg
Progresja S.A., Katowice
SatRevolution S.A., Wrocław
Scanway Sp. z o.o., Wrocław
Sener Sp. z o.o., Warszawa
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa, Warszawa
Space Forest Sp. z o.o., Gdynia
Syderal Polska Sp. z o.o., Gdańsk

Zachęcamy wszystkich absolwentów z tytułem licencjata, inżyniera i/lub magistra oraz młodych naukowców do aplikowania!

Więcej informacji jak aplikować znajdziecie na http://space.biz.pl/konkurs-o-staz-lista-podmiotow-2/