Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment 15-16 października 2019 - rekrutacja rozpoczęta!

Data publikacji: 2019-06-24 08:01:17

 
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracodawców do udziału w Akademickich Targach Pracy Campus Recruitment na Politechnice Wrocławskiej organizowanych już drugi raz w 2019r. przez Biuro Karier PWr we współpracy z Fundacją Manus.
 
Kolejna – 32 edycja targów już jesienią – 15-16 października!
 
Nasz projekt realizujemy z myślą o studentach i absolwentach wrocławskich uczelni wyższych, w szczególności Politechniki Wrocławskiej.
Wspólnie przygotowujemy młodych ludzi do wkroczenia na rynek pracy. Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment to wspaniała okazja do bezpośredniego kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracownikami w przyjaznej atmosferze na terenie kampusu uczelni.
Udział w Targach jest gwarancją dotarcia do kilkunastu tysięcy studentów Politechniki Wrocławskiej oraz innych wrocławskich uczelni wyższych.
 
Przyjmujemy Państwa zgłoszenia pod adresem: https://akademickietargipracy.pl/
 
Formularz umożliwia samodzielny wybór miejsc.  Nabór już rozpoczęty!
 
Przed przystąpieniem do rejestracji prosimy o przygotowanie informacji do broszury oraz logotypu Państwa firmy. Informacja do broszury składa się z opisu firmy skierowanego do studentów (max 800 znaków) oraz kilku podstawowych informacji m.in. o lokalizacji firmy, wymaganych językach, dokumentach aplikacyjnych.
 
Zapraszamy do udziału!
 
TUTAJ mogą Państwo znaleźć kompleksową ofertę udziału w Targach ATP CR.
 
Here you can find a comprehensive offer of participation in the Job Fair
 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z zespołem Biura Karier.
 

 

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »