Program letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja S.A.

Data publikacji: 2016-04-08 08:42:38

Z dniem 1.04.2016 rusza rekrutacja do Programu letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja S.A.

Studenci mają możliwość zrealizowania miesięcznych praktyk pod okiem doświadczonych specjalistów naszej firmy w  terminie 1-31 lipca br.

Uczestnicy programu mają możliwość poznania obszaru elektroenergetyki od strony praktycznej oraz udziału w szkoleniach wewnętrznych.

Lokalizacje i obszary, w których oferujemy praktyki oraz szczegóły dotyczące aplikowania dostępne są na stronie internetowej: tauron-dystrybucja.pl/pl/praktyki.