Nowy projekt dla ludzi do 24 roku życia - szkolenia, staże, dotacje na firmę.

Data publikacji: 2016-04-08 09:22:22

"Per aspera ad astra – kompleksowy program wprowadzania młodzieży NEET na rynek pracy” to tytuł projektu skierowanego do młodych mieszkańców Dolnego Śląska.

Stowarzyszenie Euro- Concret oraz Fundacja Eudajmonia rozpoczęły rekrutację do nowego projektu skierowanego do młodych ludzi do 24 roku życia, którzy obecnie nie pracują, nie uczą się w trybie dziennym (studenci zaoczni mile widziani), a którzy chcą podnieść swoje kompetencje, zdobyć nowe kwalifikacje oraz podjąć pierwszą pracę.

Preferowane będą osoby długotrwale bezrobotne i niepodsiadające kwalifikacji zawodowych.

Proces rekrutacji trwa!  Ilość miejsc jest ograniczona.

Co daje uczestnictwo w projekcie?

•    bony szkoleniowe dla każdego uczestnika do max. 2,5 tys. zł na indywidualnie wybrane szkolenie

•    płatne staże

•    bezzwrotne dotacje na założenie własnej firmy do 20 tys. zł

•    wsparcie pomostowe