Coaching - bezpłatne warsztaty edukacyjne 27.04.2016

Data publikacji: 2016-04-18 12:28:11

Coaching- warsztaty edukacyjne

poprowadzi JOANNA ROMAŃCZUK- coach, trener biznesu, praktyk w obszarze HR. Ukończyła studia coachingu w MUKOID, Szkołę Trenerów Biznesu MODERATOR. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z Nowoczesnego Zarządzania Kadrami i Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo od 8 lat związana z obszarem HR w jednej z międzynarodowych korporacji z branży produkcyjnej. Zainteresowania ukierunkowane na pracę z ludźmi, ich rozwój, motywację i wsparcie. Prywatnie pasjonatka muzyki i tańca.

Jeżeli chcesz:
-dowiedzieć się czym jest coaching
-porozmawiać z doświadczonym ekspertem HR
-wziąć udział w grupowym procesie
-zadać pytania o możliwości coachingu
-umówić się na indywidualną sesję z coachem

to spotkanie jest dla Ciebie!
Warsztaty, oraz pierwsza indywidualna sesja są bezpłatne.

Projekt będzie realizowany w miesiącach maj-czerwiec 2016 r.

zapisy na warsztaty

coaching warsztaty