Politechnika Wrocławska

Administracja państwowa, Doradztwo, Konsulting, Nauka, Edukacja, Szkolenia, Badania i rozwój

Politechnika Wrocławska

Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370, Wrocław

www.pwr.edu.pl

ofertypracy.pwr.wroc.pl

Konkursy otwarte na stanowiska akademickie

Poszukując najlepszej kadry wśród nauczycieli akademickich prowadzimy konkursy, które składają się z następujących etapów:

Dostarczenie dokumentów aplikacyjnych

Aktualnie prowadzone konkursy otwarte na stanowiska akademickie są publikowane m.in. na stronie internetowej Uczelni pod adresem: www.ofertypracy.pwr.edu.pl→Oferty pracy dla nauczycieli.

W treści każdego konkursu otwartego znajdują się szczegółowe informacje dotyczące dyscypliny naukowej, specjalności, opisu stanowiska, zadań, wymagań oraz wymaganych dokumentów, terminu i miejsca składania dokumentów.

Ocena dostarczonych dokumentów aplikacyjnych

Wszystkie otrzymane dokumenty aplikacyjne zostaną przeanalizowane pod kątem spełniania wymagań zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym przez komisję konkursową.
Komisja konkursowa, oprócz weryfikacji dokumentów, może postanowić o potrzebie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Wyniki konkursu otwartego

Komisja konkursowa wyłania, w oparciu o przyjęte kryteria, kandydata do zatrudnienia lub stwierdza, że żaden z kandydatów nie spełnia wymagań, co skutkuje zamknięciem konkursu bez wyłonienia żadnego kandydata.
Po zamknięciu postępowania konkursowego otrzymane dokumenty aplikacyjne, osoby niezatrudnione, mogą odebrać w terminie do sześciu miesięcy po zamknięciu konkursu.