Grupa EFL (Europejski Fundusz Leasingowy S.A.)

Finanse, Bankowość, IT - Administracja, IT - Rozwój oprogramowania

Grupa EFL (Europejski Fundusz Leasingowy S.A.)

pl. Orląt Lwowskich 1
53-605, Wrocław
+48 609 523 883

www.efl.com.pl

O nas

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. już od ponad 25 lat wspiera małe, średnie i duże firmy w prowadzeniu biznesu. Jesteśmy członkiem międzynarodowej Grupy Crédit Agricole, która znajduje się w światowej czołówce grup bankowych pod względem kapitału. Dzięki współpracy z liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów czy oprogramowania jesteśmy w stanie zaoferować finansowanie wszelkich środków trwałych, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo prawne i finansowe. EFL jest 100 proc. udziałowcem spółek Carefleet SA - wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym oraz firmy faktoringowej Eurofactor. Do Grupy EFL należą również: EFL Finance i EFL Service.

„W Grupie EFL bardzo duży nacisk kładziemy na atmosferę w firmie oferując między innymi możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjne systemy motywacyjne. Ludzie to nasz największy kapitał, dzięki któremu od lat odnosimy sukcesy. Ten sukces nie byłby możliwy bez inwestowania w naszych pracowników. Dbamy o rozwój pracowników i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w odpowiednio dobrany sposób zarówno pod kątem doświadczenia pracowników, jak potrzeb organizacji. Dzięki takiemu podejściu możemy pozyskać i zatrzymać kompetentnych pracowników – powiedziała Liwia Kwiecień Członek Zarządu EFL. W naszych działaniach uwzględniamy również potrzeby naszych pracowników, którzy oprócz zawodowej kariery stawiają mocno na rodzinę i pasje - dodaje.

Typowe stanowiska pracy/działy:
Administracja, Audyt, Compliance, Controling, HR, IT, Księgowość, Marketing, Prawo, Rachunkowość, Ryzyko, Sprzedaż, Ubezpieczenia, Windykacja, Wsparcie Sprzedaży.

Odwiedź naszą stronę firmową i zapoznaj się z aktualnymi ofertami Grupy EFL.
Kontakt: rekrutacja@efl.com.pl
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »