Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Budownictwo

Atlas Ward Polska

ul. Zwycięska 41
53-033, Wrocław
+48 71 360 53 50

www.atlasward.pl

CO OFERUJEMY?

Stabilne zatrudnienie  

Dzięki autorskim rozwiązaniom projektowym, optymalnemu zarządzaniu procesem inwestycyjnym oraz rozumieniu potrzeb polskiego biznesu spółka zdobyła zaufanie setek klientów praz doświadczenie niezbędne do realizacji najśmielszych wyzwań, stając się jednym z liderów polskiego rynku budowlanego.

 

Ekspercką wiedzę i doświadczenie

Za wysoką jakość usług odpowiada wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza dysponująca niezbędną wiedzą oraz wysokim poziomem kompetencji. Lata doświadczeń w branży budowlanej oraz zasada partnerskiej wymiany wiedzy umożliwiły nam opracowanie obszernej bazy how-know, która jest przekazywana każdemu pracownikowi.

 

Przyjazną atmosferę

Pracownicy firmy Atlas Ward tworzą team oparty na współdziałaniu, wzajemnym szacunku oraz uczciwości. W czasie wolnym angażują się w rozmaite akcje charytatywne i sportowe, które stały się istotnym elementem wewnętrznego życia społecznego. Opracowane zasady kultury organizacyjnej tworzą miejsce nastawione na drugiego człowieka – współpracę na najwyższym poziomie zarówno z klientem jak i pracownikami.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »