Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Budownictwo

Atlas Ward Polska

ul. Zwycięska 41
53-033, Wrocław
+48 71 360 53 50

www.atlasward.pl

CO OFERUJEMY?

W zależności od indywidualnych potrzeb oferujemy dowolnie konfigurowane zakresy usług.

 

◊ EKSPERT KONSTRUKCJI

Od początku naszej działalności wykonujemy obiekty halowe. Zrealizowaliśmy kilkaset projektów, stając się tym samym liderem w Polsce. Projektujemy i nadzorujemy proces produkcji i montażu konstrukcji stalowych, gwarantując najwyższe standardy jakości. Jesteśmy Certyfikowanym Producentem Konstrukcji Stalowych, zgodnie z normą PN-EN 1090-1, wydawanych przed jednostkę notyfikowaną TÜV NORD.

 

≡ GENERALNY WYKONACA

Bierzemy pełną odpowiedzialność za proces inwestycyjno-budowlany. Począwszy od rozpoznania koncepcji Klienta, poprzez projektowanie, prowadzenie procesów administracyjno-formalnych, produkcję i realizację budowy, aż po oddanie obiektu o użytkowania i opiekę nad Klientem w okresie gwarancyjnym.

 

∴ ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ

Jako nowoczesny Generalny Wykonawca polecamy współpracę w systemie „Zaprojektuj i Wybuduj”. Model ten zakłada jedno centrum odpowiedzialności za realizację zarówno wizji i koncepcji architektonicznej, dokumentacji projektowej, jak i pozostałych etapów procesu inwestycyjno-budowlanego.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »