Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Budownictwo

Atlas Ward Polska

ul. Zwycięska 41
53-033, Wrocław
+48 71 360 53 50

www.atlasward.pl

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Naszą firmę tworzą pasjonaci branży budowlanej. Znamy się na tym i chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą. Dołączając do naszego zespołu otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów.
Wiemy, jak ważna jest praca w przyjaznej atmosferze. Dlatego podejmujemy szereg działań, aby każdy czuł się wyjątkowo w naszej firmie. Największą wartością są nasi pracownicy – pełni pasji, energii i zaangażowania, dzięki którym praca staje się jeszcze bardziej przyjemna. I efektywna :)
Lubimy sport i zdrową rywalizację – chętnie podejmujemy się dodatkowych zajęć w wolnym czasie. Bierzemy udział w Biegu Firmowym, maratonach, rozgrywkach MIXBASKET, a nawet zawodach kolarskich. Z naszej pasji do motoryzacji  w 2014 roku powstał team ATLAS  WARD MOTORSPORT. Od kilku sezonów bierzemy udział w różnych cyklach zawodów motorsportowych, zdobywając kolejne mistrzowskie tytuły.
Po okresie próbnym oferujemy szeroki pakiet benefitów. Dbamy o zdrowie pracowników (prywatna opieka medyczna, karta Multisport), o ich rozwój (udział w szkoleniach) oraz dobre samopoczucie (imprezy integracyjne, dostawy świeżych owoców i warzyw do biura, nagrody w konkursach).  
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »