71media.pl S.A.

Handel hurtowy i detaliczny

71media.pl S.A.

Lelewela 4
53-505, Wrocław
790254500

www.71media.pl

O nas

71media to firma, która skupia swoją działalność na czytnikach książek elektronicznych, jednej z najszybciej rozwijających się technologii ostatnich lat. Nasze główne zalety to przede wszystkim bogata oferta czytników, doradztwo, profesjonalna obsługa i ponad dwuletnie doświadczenie z e-czytnikami.

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wysokie standardy jakości, posiadają gwarancję oraz cieszą się uznaniem ekspertów branżowych i dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Sprzedajemy czytniki książek elektronicznych czołowych światowych producentów. Dzięki stałej i bezpośredniej współpracy z producentami i dystrybutorami sprzętu możemy zapewnić atrakcyjne ceny i szybką dostawę, a nasza oferta jest stale aktualizowana o najnowsze produkty, które podążają za światowymi trendami i spełniają oczekiwania Państwa klientów.

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie jak najszerszej i komplementarnej oferty w zakresie czytników e-książek, odpowiadającej wymaganiom naszych klientów.

Oddziały firmy:

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »