Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. sp.k.

IT - Rozwój oprogramowania

Atos Global Delivery Center Polska

ul. Królewska 16
00-103, Warszawa
+ 48 22 444 6500

pl.atos.net

kariera.pl.atos.net


Nasze nagrody:

O firmie

Atos to międzynarodowy lider w transformacji cyfrowej, zatrudniający około 100 000 pracowników w 72 krajach. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, gdzie odpowiada za rozwój i utrzymanie całej infrastruktury IT i Broadcastingu.

W Polsce Atos działa od 2000 roku. W ramach grupy w lokalizacjach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu, Krakowie oraz Rzeszowie pracuje blisko 5 000 osób.

We Wrocławiu mieści się główna siedziba Atos Business & Platform Solutions (B&PS), jednego z dwóch oficjalnych światowych centrów dostarczania usług IT. Zatrudniamy tu specjalistów w technologiach takich jak Java, SAP, Microsoft, Oracle czy Business Intelligence. Rozbudowujemy także zespoły kompetencyjne z obszaru Project Managementu.

Intensywny rozwój Atosa stwarza unikalne możliwości rozwoju dla obecnych pracowników, jak i nowo zatrudnianych osób. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez doświadczenia w branży IT. Cenimy znajomość języków obcych, w szczególności niemieckiego i francuskiego.

Więcej informacji na pl.atos.net/kariera

Oddziały firmy:

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »