Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. sp.k.

IT - Rozwój oprogramowania

Atos Global Delivery Center Polska

ul. Królewska 16
00-103, Warszawa
+ 48 22 444 6500

atos.net/pl

atos.net/pl/kariera


Nasze nagrody:

Proces rekrutacyjny

 

Proces rekrutacji ma kilka standardowych etapów.

Aplikacja na stanowisko
Pierwszym krokiem jest wysłanie aplikacji on-line na wybrane przez kandydata stanowisko. Wszystkie oferty pracy firmy Atos są opublikowane w internetowym systemie rekrutacyjnym. Zgłoszenie zostanie poddane wstępnej weryfikacji przez doświadczony zespół rekrutacyjny Atos. Wstępna ocena dokonywana jest pod kątem doświadczenia zawodowego, umiejętności technicznych oraz kompetencji kandydata.

Rozmowa telefoniczna
służy ogólnemu zweryfikowaniu kompetencji kandydata – kompetencji deklarowanych w CV, poprzedniego zatrudnienia, szkoleń lub certyfikatów czy projektów, w jakich brało się udział.

Spotkanie w siedzibie firmy
To drugi etap rekrutacji. Weryfikowana jest wówczas znajomość języka obcego. Odbywa się także spotkanie z inżynierem, który sprawdza wiedzę i praktyczne umiejętności kandydata. W dalszej kolejności kandydat spotyka się z rekruterem, który ocenia tzw. kompetencje miękkie. Poruszane są także kwestie formalne odnośnie zatrudnienia.

Staramy się, by kandydat otrzymał odpowiedź w ciągu miesiąca od spotkania, bez względu na to czy jest pozytywna bądź negatywna.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »