Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. sp.k.

IT - Rozwój oprogramowania

Atos Global Delivery Center Polska

ul. Królewska 16
00-103, Warszawa
+ 48 22 444 6500

atos.net/pl

atos.net/pl/kariera


Nasze nagrody:

Kogo zatrudniamy

W Atos znajdą zatrudnienie zarówno osoby doświadczone, jak i juniorzy stojący u progu swej kariery.

Jesteś specjalistą?

W Atos czeka na Ciebie szeroki wachlarz możliwości. Zatrudniamy m.in. inżynierów sieci, oprogramowania, administratorów systemów Windows oraz Linux/Unix, baz danych Oracle i MS SQL, a także specjalistów Middleware, SAP, developerów Java i Oracle, testerów oraz programistów ze znajomością technologii Microsoft. Nasza firma jest otwarta także dla specjalistów IT, którzy język angielski znają jedynie z dokumentacji technicznej. Informatyka również nauczymy języka – oferujemy intensywne kursy językowe, przede wszystkim języka niemieckiego, francuskiego i angielskiego, które w szybkim tempie pozwalają na swobodne komunikowanie się w międzynarodowym środowisku.

Nie masz doświadczenia w branży IT?

Nowoczesne technologie nie są jedynym kierunkiem otwierającym ścieżkę kariery w firmie Atos. Są obszary, w których to język obcy odgrywa kluczową rolę, a zaawansowana wiedza z zakresu IT nie jest wymagana. Dlatego sporą szansę na zatrudnienie w Atos mają osoby studiujące kierunki filologiczne. Nowo zatrudnionym osobom oferowane są szkolenia, dzięki którym szybko uzupełniają niezbędną wiedzę z obszaru IT.

Innym kierunkiem, w którym mogą rozwijać się osoby bez doświadczenia informatycznego, są procesy i projekty. Na stanowiskach koordynatorów procesów bądź projektów, pracownicy wspierają Project Managerów oraz Process Managerów. Dzięki oferowanym szkoleniom oraz pracy przy ciekawych projektach, nasi pracownicy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i zdobywają nowe kompetencje. Osoby ambitne i zaangażowane mają możliwość uczestnictwa w międzynarodowych programach rozwoju talentów.

Weź udział w Atos Academy i dołącz do nas!

Atos Academy jest to oferta dla studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów z juniorskim doświadczeniem zawodowym, którzy chcą dołączyć do firmy Atos. Bezpłatne szkolenia prowadzone są w weekendy przez doświadczonych inżynierów i dotyczą konkretnego obszaru technicznego. Każde szkolenie kończy się egzaminem, a dla najlepszych – ofertą pracy w naszej firmie!
Czytaj więcej …

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »