4growth sp. z o.o.

IT - Rozwój oprogramowania

4growth

ul. Technologiczna 2
45-839, Opole
+48 792 514 903

www.4growth.pl

O nas

Jesteśmy polską firmą rozwijającą się w obszarze dedykowanych rozwiązań IT. Domeną naszej firmy jest innowacyjność dostarczanych produktów połączona z wysoką dbałością o jakość świadczonych usług. Dostarczamy rozwiązania informatyczne, które automatyzują procesy biznesowe naszych klientów w oparciu o wygodny i korzystny dla klienta model Software as a Service (SaaS).Kreatywność

Dbamy by nasza oferta wyprzedzała jutro. Dzięki temu, że staramy się przewidywać w jakim kierunku zmierzają nowoczesne technologie jesteśmy w stanie dostarczać Państwu maksymalnie sprawne rozwiązania, które zautomatyzują pracę.

Nowoczesność & przejrzystość

Nasze produkty i usługi projektowane są zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami. Dbamy by były intuicyjne, czytelne  i przyjazne dla każdej grupy użytkowników. Dzięki temu korzystnie z nich staje się czystą przyjemnością. 

100% Responsywności

Udostępniane Państwu oprogramowanie jest w pełni responsywne. Dostosowuje się do wielkości ekranu, rodzaju przeglądarki i systemu operacyjnego. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że będzie dostępne dla każdego pracownika lub klienta.

Oddziały firmy:

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »