AXIT Sp. z o. o. A Siemens Company

IT - Rozwój oprogramowania

AXIT Sp. z o. o. A Siemens Company

ul. Swobodna 1
50-088, Wrocław
+48 71 799 21 00

www.kariera.axit.pl

Po godzinach

AXIT to ludzie z pasją, energią i pomysłami. Jako zepół nie tylko ze sobą pracujemy, ale również spędzamy wspólnie czas po pracy. W związku ze stałym wzrostem liczby pracowników kładziemy duży nacisk na integrację zarówno poszczególnych zespołów jak i całej firmy. Cyklicznie spotykamy się po pracy wybierając takie formy spędzania czasu jak:

  • kręgle
  • bilard
  • gokarty
  • paintball

Dodatkowo przynajmniej raz w roku odbywa się u nas duży event integracyjny, który ma zwykle charakter wyjazdowy. Staramy się wówczas odkrywać nowe możliwości w zakresie integracji poprzez zabawę.

Nie pozostajemy również obojętni na inicjatywy naszych pracowników. Dzięki nim odbywają się u nas liczne konkursy zespołowe, turnieje gier komputerowych czy wypady do kina. Coraz popularniejsze staje sie również spędzanie czasu aktywnie. W ostatnich miesiącach nasi pracownicy nie tylko mieli okazję wziąć udział w spływie kajakowym, ale również stworzyli sekcję siatkówki, a ostatnio sekcję wioślarską.

Jeżeli zatem jesteś osobą, która lubi spędzać ciekawie czas poza pracą zapraszamy do naszego zespołu!

Tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »